Aktualności

Godziny otwarcia Dziekanatu ds. Studiów w okresie sesji egzaminacyjnej i rejestracji

Drodzy Studenci!

W okresie 4.02.2019 - 08.02.2019 Dziekanat ds. Studiów (NT104/105) będzie czynny:

  • wtorek: 12:00 - 15:00
  • piątek: 12:00 - 17:00

Okres rejestracyjny trwa w dniach 11.02.2019 - 15.02.2019. W tym czasie Dziekanat będzie NIECZYNNY.

Odwołanie Egzaminu z Ekologii Wytwarzania i Ochrony Środowiska

Szanowni Studenci!

W dniu 1 lutego 2019 roku egzaminy z Ekologii Wytwarzania  i Ochrony Środowiska dla Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w audytorium NT 301 są odwołane z powodu choroby prowadzącego, Prof. dr hab. inż. Jerzego Lewandowskiego.

Nazwa kierunku - Inżynieria Zarządzania

Wszystkie osoby zarejestrowane na kierunku Inżynieria Zarządzania otrzymają dyplomy z obowiązującą nazwą kierunku. Otrzymają również wpis do suplementu informujący, że do kwietnia 2018 roku odbyli studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Informacja o testach diagnostycznych z języków obcych.

Drodzy Studenci studiów Niestacjonarnych rozpoczynający pierwszy semestr nauki języka obcego od semestru letniego roku akademickiego 2018/2019!

Prosimy o wykonanie Testu Diagnostycznego On-Line z języka obcego w dniach 28.01 – 10.02.2019.

Wykonanie testu jest OBOWIĄZKOWE i stanowi warunek uczestnictwa w zajęciach z języka obcego.

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo tutaj:

Informacja o Egzaminie B2 z języka obcego dla Studentów studiów Niestacjonarnych!

Drodzy Studenci!

Pisemny Egzamin B2 z języka angielskiego dla studentów niestacjonarnych odbędzie się dnia 20.01.2019 o godz. 8.30 w sali 437A w Gmachu Głównym. Studenci proszeni są o przybycie na egzamin 30 minut wcześniej z dwoma dokumentami tożsamości.

Więcej informacji:

Egzamin B2 (pdf, 396,18 kB)

Rekrutacja ATHENS na wiosnę 2019

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie ATHENS, zrzeszającym najlepsze politechniki w Europie.

Godziny otwarcia Dziekanatu do Spraw Studiów w okresie Świątecznym

Drodzy Studenci,

przejmie informujemy, że w okresie od 21.12.2018 (piątek) do 06.01.2019 (niedziela) Dziekanat do spraw Studiów będzie nieczynny. W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy cudownych Świąt Bożego Narodzenia! 

Ważna informacja w sprawie wyborów przedmiotów obieralnych!

Drodzy Studenci!

Pragniemy Państwu przypomnieć, że zmiany w zakresie przedmiotów obieralnych można wykonywać WYŁĄCZNIE w przeciągu miesiąca od rozpoczęcia roku akademickiego.  

II Tura Wyborów Przedmiotów Obieralnych!

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 02.01.2019 (środa) o godzinie 20:00 rozpocznie się II tura wyborów przedmiotów obieralnych w języku angielskim dla Studentów II stopnia Zarządzania - zapisy do grup. 

Zapisy trwają do 06.01.2019 (niedziela) do godziny 20:00! 

Instrukcje do wyborów znajdą Państwo tutaj: https://wz.pw.edu.pl/index.php/Studia/Wybory-zwiazane-z-tokiem-studiow/Wybory-przedmiotow-obieralnych

Życzenia Świąteczne od Dziekanatu Wydziału Zarządzania

Drodzy Studenci

Dziekanat do Spraw Studiów życzy Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas upłynie Wam pod znakiem odpoczynku, beztroski i mnóstwa rodzinnego ciepła. W nadchodzącym Nowym Roku 2019 życzymy samych sukcesów, pomyślności i żeby każdy dzień był pełen uśmiechu.  

II Tura testu diagnostycznego z języka angielskiego dla studentów I roku

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy o ustaleniu drugiego terminu testów diagnostycznych z języka angielskiego dla studentów I roku. Wszelkie informacje uzyskają Państwo tutaj:

Ogłoszenie (pdf, 555,95 kB)

W razie pytań prosimy o kontakt z członkami komisji egzaminacyjnej lub z osobą odpowiedzialną za języki obce: ewa.przestrzelska@pw.edu.pl

Wyniki wyborów przedmiotów obieralnych

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że na stronie w zakładce Studia -> Wybory związane z tokiem studiów -> Wybory przedmiotów obieralnych, umieszczone zostały wyniki wyborów.

Informacja na temat harmonogramu sesji egzaminacyjnej

Szanowni Studenci,

Uprzejmie informujemy, że harmonogram sesji egzaminacyjnej Zima 2018 jest już dostępny w zakładce Studia -> Terminarz Sesji Egzaminacyjnej. Prosimy również o sprawdzanie jego aktualności (do 10.01.2019 mogą nastąpić drobne korekty).

II Tura Wyborów Przedmiotów Obieralnych!

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 12.12.2018 (środa) o godzinie 20:00 rozpocznie się II tura wyborów przedmiotów obieralnych - zapisy do grup. 

Zapisy trwają do 16.12.2018 (niedziela) do godziny 20:00! 

Instrukcje do wyborów znajdą Państwo tutaj: https://wz.pw.edu.pl/index.php/Studia/Wybory-zwiazane-z-tokiem-studiow/Wybory-przedmiotow-obieralnych

Wybory przedmiotów obieralnych

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 05.12.2018 (środa), godzina 20:00, rozpocznie się I tura wyborów przedmiotów obieralnych - sondaż. 

Zapisy trwają do 09.12.2018 (niedziela) do godziny 20:00!

Instrukcje do wyborów znajdą Państwo tutaj: https://wz.pw.edu.pl/index.php/Studia/Wybory-zwiazane-z-tokiem-studiow/Wybory-przedmiotow-obieralnych

Wybory Promotorów dla semestru V (Inżynieria Zarządzania - stacjonarne i niestacjonarne)

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 21.11.2018 (środa), godzina 20:00, rozpoczną się wybory promotorów. 

Zapisy trwają do 26.11.2018 (poniedziałek) do godziny 20:00!

Wyniki Wyborów Specjalności

Drodzy Studenci,

W zakładce Studia -> Wybory związane z tokiem studiów -> Wybory specjalności opublikowano wyniki wyborów specjalności. 

II Tura Wyborów specjalności dla semestru V (Inżynieria Zarządzania - stacjonarne)

Drodzy Studenci,

Decyzją Prodziekan do spraw studiów dr hab. inż. Katarzyny Rostek, prof. PW uruchomiona została II tura wyborów na specjalności dla semestru 5 studiów stacjonarnych na kierunku IZ. Obejmuje ona ranking opierający się na średniej ocen. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może oglądać swoją pozycję na danej specjalności. Pozycja na liście zależy od średniej ocen to znaczy, że student o wyższej średniej spycha na dalsze miejsce studenta o niższej średniej. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może wykreślić się z listy wybranej specjalności i zapisać się na inną, jeśli średnia ocen może mu zapewnić miejsce na liście. W trakcie trwania tury student może figurować na liście tylko jednej specjalności. W końcowej fazie tury student może wypaść z listy wybranej specjalności, jeśli liczba studentów chętnych na niego jest równa limitowi miejsc i wszyscy pozostali studenci na liście mają wyższą średnią niż zainteresowany student. W tej sytuacji należy zapisać się na inny przedmiot.

12.11.2018 r. - Dzień wolny od zajęć akademickich!

Drodzy Studenci,

Zgodnie z decyzją Prorektora do spraw studiów Prof. dr hab. inż. Krzysztofa Lewensteina 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych bez obowiązku odrabiania zajęć

Obowiązkowy test z języka obcego - 1 ROK

Drodzy Studenci,

Uprzejmie ogłaszamy, że niedługo zbliża się termin testu diagnostycznego z języków obcych dla studentów 1 roku akademickiego. Proszę zapoznać się z załączonym dokumentem jak i również ze stroną sjo: https://www.sjo.pw.edu.pl/ i wymogami tego testu. Proszę zwrócić szczególną uwagę na informację dotyczącą zwolnień z wyżej wymienionego testu. 

W razie pytań prosimy o kontakt z członkami komisji egzaminacyjnej lub z osobą odpowiedzialną za języki obce: ewa.przestrzelska@pw.edu.pl

Test z języka obcego (pdf, 742,60 kB)

Studencie, pisz tylko ze skrzynki uczelnianej

Informuje się, że komunikacja mailowa pomiędzy Studentem a dziekanatem oraz administracją i władzami Wydziału czy Uczelni może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem poczty uczelnianej. Wiadomości kierowane z maili prywatnych będą ignorowane.

Harmonogram zapisów na specjalności 2018/2019

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 26.10.2018 (piątek), godzina 18:00, rozpoczną się zapisy na specjalności. W zakładce Studia -> Wybory związanie z tokiem studiów -> Wybory specjalności znajdują się instrukcje dla poszczególnych toków studiów.  

Zapisy trwają do 06.11.2018 do godziny 20:00!

Ważna informacja dla nowych studentów

Drodzy Studenci.

Zapraszamy serdecznie do podpisywania umów w Dziekanacie do spraw studiów (pokoje NT104 i NT105). 

Nie mam jeszcze rejestracji - co robić, jak żyć?

Studenci studiów dziennych II stopnia i zaocznych I i II stopnia aby uzyskać rejestrację muszą zgłosić się do Dziekanatu ds. studiów i tamże odebrać decyzję o przyjęciu oraz odebrać skierowanie na badania. Inaczej nie zostaną zarejestrowani - czyli nie otrzymają statusu studenta, nie będą mieli wyrobionej legitymacji oraz dostępu do systemu USOS.

Zajęcia od 2 października

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się od 2 października br.