Nie wiecie, gdzie iść na praktyki? Skorzystajcie z oferty Biura Karier PW!

Nie wiecie, gdzie iść na praktyki? Skorzystajcie z oferty Biura Karier PW!

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadzili akcję specjalną wśród pracodawców.

Zaapelowali do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracują, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Z efektów ich akcji możecie już korzystać. Jak?

☑ Stwórzcie profil lub zalogujcie się do Waszego profilu na portalu BK PW: CAREER CENTER BK PW Wybierzcie zakładkę OFERTY i sprawdzajcie ogłoszenia.

☑ Opcjonalnie w ofertach pracy i praktyk szukajcie zdania: „Poniższe ogłoszenie dedykowane również studentom poszukującym miejsca na realizację obowiązkowych praktyk studenckich.”

☑ Pamiętajcie: będziecie widzieć ogłoszenia zgodnie z kryteriami, które wybraliście tworząc swój profil.

☑ Część ofert zobaczycie tylko jeśli w swoim profilu wskazaliście wydział, na którym studiujecie.

☑ Możecie zaznaczyć tag „Oferuje praktyki”, by spośród ofert pracy wyszukać pracodawców, którzy oprócz publikowanych ofert pracy generalnie wyrazili otwartość na organizację praktyk.

Powodzenia w aplikowaniu! A jeśli chcecie dopracować CV lub lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, to zapraszamy na konsultacje online ze specjalistami z Biura Karier.