Konkurs na najlepszy dyplom z PM

Studenci i Doktoranci Wydziału Zarządzania otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie Project Master.

„Project Master” to konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską z zakresu zarządzania projektami. Konkurs jest organizowany od 2002 roku i rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Tegoroczna edycja konkursu otrzymała patronaty Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konkurs to doskonała okazja do promocji badań i osiągnięć w zakresie zarządzania projektami, zarówno studentów, absolwentów, doktorantów, jak i środowisk naukowych, z których wywodzą się młodzi adepci. Prace na ww. konkurs można przesyłać od 1 czerwca do 7 października br. Więcej informacji na temat udziału w konkursie znajduje się na stronie: http://www.projectmaster.ipma.pl/.

Organizatorem konkursu są Stowarzyszenie IPMA Polska i Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w partnerstwie ze Szkołą Główną Handlową.