SKN Manager nagrodzony na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych

Serdecznie gratulujemy przedstawicielom Koła Naukowego SKN Manager nagród zdobytych na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych, organizowanej w dniach 7-9 maja 2024 roku na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej.

Referat pt. „Usprawnianie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komputerowych” - autorstwa: Joanna Kawalec, inż. Aleksander Konikowski, inż. Jan Marczuk i inż. Katarzyna Pszczółkowska zdobył I miejsce w kategorii najlepszy referat.

Natomiast referat pt. „AI w biznesie” - autorstwa: Cezary Milczarek i Joanna Wypych zdobył III miejsce w kategorii najlepszy referat. Nagrodzonym autorom serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy również za opiekę merytoryczną nad referatami Opiekunom Koła – dr inż. Justynie Smagowicz oraz dr inż. Cezarowi Szwedowi.

A ponieważ nie samą nauką człowiek żyje gratulujemy również drugiego sukcesu Panu Cezaremu Milczarkowi, zdobycia I miejsca w konkursie strzelectwa, organizowanego w ramach Konferencji! Pokonać przedstawicieli WAT to nie lada wyzwanie