Biuro Karier PW

Oferty pracy, staży lub praktyk publikowane na portalu Biura Karier PW.

Szukasz praktyki, stażu, pracy? Chcesz zaplanować swoją karierę? Marzysz o sukcesie? Jesteś studentem PW?

Szukasz ofert pracy, staży lub praktyk? Dobrze trafiłeś! Biuro Karier PW oferuje możliwość nawiązania kontaktów zawodowych.

Skorzystaj z bezpłatnej oferty Biura Karier Politechniki Warszawskiej. Dzięki wsparciu, które Ci proponujemy, staniesz się kowalem swojego sukcesu.

Aktualna oferta Biura Karier PW obejmuje:

  • Korzystanie z ofert pracy, praktyk, stażu oraz stworzenia profilu zawodowego. Zarejestruj się, aby mieć możliwość aplikowania na oferty
  • Możliwość uczestniczenia w Prelekcjach z Pracodawcami oraz Business Networking Day, Zarejestruj się, aby mieć możliwość rejestracji na wydarzenia z pracodawcami i trenerami
  • Konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym - możliwość omówienia CV, listu motywacyjnego, opracowania ścieżki kariery - więcej informacji tutaj,
  • Udział w teście, badającym predyspozycje zawodowe - narzędzie iP121 - Profilowanie Osobowości Zawodowej jest dostępne od września 2018 w ramach Projektora Kariery,
  • Program Mentoringowy - spotkania z Mentorem, mające na celu wsparcie studentów w rozwoju potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego - zobacz więcej.

Wierzymy, że w każdym tkwi ZASÓB i MOC. MY wiemy, jak je wydobyć.

ZAPRASZAMY Was do Biura Karier PW!

https://www.bk.pw.edu.pl/

Uwaga!

Oferty rekrutacyjne publikowane na portalu Biura Karier PW są dostępne jedynie dla osób zalogowanych, co daje nam pewność, że odbiorcy widzący pełną treść i mogący aplikować są kandydatami z PW – tego też oczekują pracodawcy korzystający z naszych BK PW.

Platforma Career Center na portalu BK PW

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Z efektów naszej akcji możecie już korzystać. Jak?

  1. Stwórzcie profil lub zalogujcie się do Waszego profilu na portalu BK PW: CAREER CENTER BK PW
  2. Wybierzcie zakładkę OFERTY i sprawdzajcie ogłoszenia.
  3. Opcjonalnie w ofertach pracy i praktyk szukajcie zdania: „Poniższe ogłoszenie dedykowane również studentom poszukującym miejsca na realizację obowiązkowych praktyk studenckich.”
  4. Pamiętajcie: będziecie widzieć ogłoszenia zgodnie z kryteriami, które wybraliście tworząc swój profil. Część ofert zobaczycie tylko jeśli w swoim profilu wskazaliście wydział, na którym studiujecie.
  5. Możecie zaznaczyć tag „Oferuje praktyki”, by spośród ofert pracy wyszukać pracodawców, którzy oprócz publikowanych pracy generalnie wyrazili otwartość na organizację praktyk.

 

Powodzenia w aplikowaniu! A jeśli chcecie dopracować CV lub lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, to zapraszamy na konsultacje online ze specjalistami z Biura Karier PW.