Współpraca

Aktualności

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić XIV edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

Urlop w Kijowie czy nad Morzem Czarnym?

A może jedno i drugie? Dział Socjalny PW zaprasza Pracowników naszej uczelni do skorzystania z oferty wypoczynku u naszych wschodnich sąsiadów.

Boże Ciało w Grybowie

Dział Socjalny PW zachęca do spędzenia Bożego Ciała i długiego weekendu w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Grybowie.

O mowie nienawiści jak najspokojniej

Oddział Mazowiecki PTI i przyjaciele (w tym nasz Wydział) zapraszają na kwietniową edycję Klubu informatyka, która odbędzie się 17 kwietnia 2019 (wyjątkowo we środę!), w godzinach 18-21 na terenie wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (sala 107, 1 piętro).

Od Mikro do Makro na Syrence

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników wraz z pociechami na piknik edukacyjny Politechniki Warszawskiej.

Warszawskie Dni Informatyki tuż, tuż!

Warszawskie Dni Informatyki już na stałe wpisały się w kalendarz wartościowych imprez organizowanych na Politechnice Warszawskiej. Studenci Wydziału Zarządzania PW mogą przywieźć stamtąd sporo ważnych informacji!

Zarządzanie i badania jądrowe? Jak najbardziej

Dostaliśmy informacje z Wydziału Fizyki PW o bardzo ciekawym programie praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej - także dla studentów Wydziału Zardządzania!

Warsztaty zarządzania sobą

Kim najtrudniej zarządzać? Każdy, kto nadmiernie używa przycisku drzemki w budziku lub zjada "to już na pewno ostatni" kawałek czekolady - ten wie!

Hackathon Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje Hackathon+ czyli dwudniowy maraton programowania. Jego celem jest stworzenie dostępnych prototypów aplikacji i serwisów internetowych ułatwiających życie osób, które maja trudności w poruszaniu sie i percepcji.

Trening kreatywności

Biuro Karier PW oraz PARP / Grupa PFR zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).