Nagroda "Wykład im. Marka Siudaka" wręczona dr P. Szuflowi

"Wykład im. Marka Siudaka" wygłoszony po raz drugi! Tegorocznym laureatem został dr Przemysław Szufel ze Szkoły Głównej Handlowej - tej samej uczelni, której absolwentem był patron nagrody.

Łańcuch współpracy z Blockchain Poland

Dnia 29 kwietnia 2019 r. Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej zawarł  z firmą Blockchain Poland Sp. z o. o.  porozumienie o współpracy. Przedmiotem niniejszego porozumienia jest współpraca Wydziału Zarządzania PW w zakresie działań naukowych, badawczych  i dydaktycznych.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania składa wszystkim Studentom, Doktorantom, Pracownikom i Przyjaciołom naszej jednostki najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, rodzinnej atmosfery i sukcesów zawodowych.

Joanna Węgrzyn (lada chwila) doktorem!

Mgr Joanna Węgrzyn z Katedry Finansów i Systemów Finansowych obroniła doktorat w dyscyplinie Finanse. Serdecznie gratulujemy!

Tłumy maturzystów na Dniach Otwartych

Jak co roku w wiosenny weekend w Gmachu Głównym PW zebrały się wszystkie wydziały Politechniki, aby zaprezentować swoją ofertę.

Agnieszka Skala doktorem habilitowanym

Mamy nowego doktora habilitowanego! Tym razem beneficjentem uchwały o nadaniu stopnia doktora habilitowanego została Agnieszka Skala. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowej!

Jak kontynuowane jest dzieło Piotra Drzewieckiego?

W dniach 20-21 marca 2019 r. w siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyła się III Konferencja Naukowa z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności” pt. „Współczesne kontynuacje dorobku Piotra Drzewieckiego”.

Wybory Społecznego Inspektora Pracy i Rzecznika Zaufania

W dniu 26.03.2019 wybrano Panią Martę Skierniewską na Społecznego Inspektora Pracy, zaś Pana Grzegorza Rządkowskiego na Rzecznika Zaufania.