Aktualności

28 września 2022 r. w auli 301 Wydziału Zarządzania PW odbyło się Jubileuszowe Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Rusza III edycja Konkursu magisterskiego

Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP zaprasza absolwentów do udziału w III edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. Organizatorem konkursu jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Czym tak naprawdę jest rozwój? Co czeka nas w najbliższych latach? W którym kierunku zmierza ludzkość?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania dołącz do nas podczas wyjątkowego wydarzenia Masterclass for Global Leaders. Homo Roboticus: Jak przygotować się do przyszłości?

Wydział Zarządzania PW objął wydarzenie patronatem.

DEMIST'22

Kierownictwo Wydziału Zarządzania i Komitet Organizacyjny VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej DEMIST’22 uprzejmie zapraszają do udziału w obradach tegorocznej konferencji, które odbędą się 22 i 23 listopada 2022 r. W tym roku, tak jak i w poprzednim, spotkamy się zdalnie poprzez aplikację Webex.

Process modeling – International Summer School of the Faculty of Management

W dniach 5-16.09.2022 r. odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej – Modelowanie procesów, której uczestnikami byli studenci pochodzący z zagranicy.

Festiwal Młodych Inżynierów na PW

Zapraszamy 24 września 2022 roku w godz. 10.00-15.00 do gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Na wszystkich, którzy myślą o zostaniu inżynierami, czekać będą eksperymenty, wyzwania i sprawności do zdobycia. Motywem przewodnim wszystkich atrakcji jest elektromobilność. Wstęp wolny!

Mapowanie nauki jest trendy!

Mapowanie  nauki  to  metoda  umożliwiająca  przedstawianie  wyników  badań  naukowych w formie  atrakcyjnej  wizualnie  mapy  powiązań  pomiędzy  słowami  kluczowymi,  pojęciami  czy autorami. VOSviewer jest najpopularniejszym programem do tego celu.

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na wydziałową uroczystość INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2022/2023 która odbędzie się w dniu 3 października (poniedziałek) 2022 roku o godz. 10:00 w  Auli 301 w Gmachu Nowym Technologicznym, przy ul. Narbutta 85.

Wyniki ewaluacji działalności naukowej

Szanowni Państwo, Droga Społeczności Wydziałowa!

Wizytacja gości z PIEMR Indore, Indie

W dniu 15.07.2022 miała miejsce robocza wizyta delegacji  z Prestige Institute of Engineering Management & Research Indore w Indiach.

Biuro Dziekana WZ_28 czerwca - 1 lipca

W dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 r. Biuro Dziekana WZ będzie czynne do godziny 14.00.

Matematyczne modelowanie produkcji

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się z publikacją zamieszczoną w Biuletynie PW dotyczącą zastosowania modelowania matematycznego w produkcji.

Konkurs BNP Paribas na najlepszą pracę dyplomową

BNP Paribas Bank Polska S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem Rolnictwa Zrównoważonego ASAP organizuje 4. edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką, inżynierską lub magisterską) na temat związany z sektorem rolno-spożywczym.

Konferencja Develop Great People and Organizations for Future.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu naukowym Develop Great People and Organizations for Future (DGPOF) 2022, który odbędzie się w języku angielskim formie spotkań on-line w dniach 27-28.05.2020.

Studenci Wydziału Zarządzania odwiedzili Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej (ININ)

W dniu 17.05.2022 studenci przedmiotu „E-business Workshop” odwiedzili Inkubator Innowacyjności PW.

Godziny dziekańskie

W dniu 12 maja 2022 w godzinach 14.00 - 16.00 zajęcia nie będą się odbywać.

Wykład otwarty w ramach SYMPOSIUM “Industry 4.0”

„Serdecznie zapraszamy do udziału w Symposium Industry 4.0 organizowanym przez Wydział Mechaniczny Technologiczny w dn. 9-10.05.2022.”

W ramach sympozjum odbędą się wykłady otwarte gościnne organizowane przez Wydział Mechaniczny Technologiczny. Informacje o wykładach zamieszczamy poniżej:

Skuteczny rozwój startupów technologicznych - webinar

Uniwersytet SWPS zaprasza na webinar pod tytułem "Skuteczny rozwój startupów technologicznych". Jednym z prelegentów będzie dr hab. Agnieszka Skala, Prof. PW.

Dionizy Smoleń powołany do Rady Programowej CZIiTT

Pan Dionizy Smoleń, dyrektor w PwC, odpowiedzialny za Sektor Publiczny i jednocześnie pracownik Zakładu Zarządzania Publicznego na Wydziale Zarządzania PW,

decyzją JMR Rektora PW prof. dr hab. inż. Krzysztofa Zaremby został powołany do Rady Programowej CZIiTT.

Seminarium - „Przywództwo w dobie transformacji cyfrowej gospodarki”

Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski oraz Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Jarosław Domański zapraszają na seminarium pt. „Przywództwo w dobie transformacji cyfrowej gospodarki”.

Wesołych Świąt!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Badania Innowacje Technologie 2022

Ukazała się nowa edycja katalogu "Badania Innowacje Technologie 2022". Katalog dostępny jest tutaj.

Franczyza 2.0 Workshop – Strategia, Edukacja, Technologia.

W sobotę 5 marca odbyło się kolejne z cyklu Wydarzenie konferencyjne Franczyza 2.0 Workshop na stadionie PGE Narodowym, transmitowane na żywo w serwisach Wirtualna Polska oraz Money.pl.

Praktycy Biznesu dla studentów - spotkanie 18.01.2022

W ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów we wtorek 18.01.2022 w godzinach 14.00 - 16.00 w sali 324 oraz przez platformę MS Teams odbędzie się spotkanie z p. Jolantą Dybek. Tematem spotkania będzie: „Pozyskiwanie środków na projekty B+R na przykładzie przedsiębiorstw przemysłu zbrojeniowego”.

Ostatnie pożegnanie dr Heleny Bulińskiej-Stangreckiej

Z głębokim żalem  zawiadamiamy, że w dniu 26.12.2021 roku przedwcześnie zmarła dr Helena Bulińska-Stangrecka, pracownik Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.