Archiwum

Nominacja Central European Startup Awards dla dr Agnieszki Skali

Dr Agnieszka Skala, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej znalazła się w finale konkursu Central European Startup Awards, który typuje najbardziej inspirujące postaci ekosystemu przedsiębiorczości startupowej w naszym regionie geograficznym. Zachęcamy do głosowania!

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/19

DZIEKAN WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ ma zaszczyt zaprosić na WYDZIAŁOWĄ UROCZYSTOŚĆ INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019, która odbędzie się w dniu 29 września 2018 roku (sobota) w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Warszawa, Plac Politechniki 1).

Cezary Szwed i Radosław Zając wyróżnieni

Dr inż. Cezary Szwed i mgr Radosław Zając z nagrodami "Młodego Naukowca".

Studentka WZ mistrzynią Polski w curlingu

Aneta Lipińska, studentka Wydziału Zarządzania PW, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski mikstów w curlingu.

Inauguracja r.ak. 2018/19 w obiektywie Eweliny Korzeniowskiej

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z uroczystej, wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2018/19, która odbyła się 29 września 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Wydział Zarządzania na konferencji rocznicowej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

W dniu 27 września Rządowe Centrum Bezpieczeństwa świętowało 10-lecie powołania. Z tej okazji zorganizowano konferencję zawodowo-naukową z udziałem przedstawicieli Premiera, różnych agend rządowych oraz Kwatery Głównej NATO i OECD.

Student WZ prelegentem TEDx WUT

Student Wydziału Zarządzania i przedsiębiorca, Marcin Krzyżkowiak, będzie prelegentem kolejnej edycji TEDx Warsaw University of Technology.

Nasza studentka w poczcie sztandarowym

Emilia Sokół dostąpiła zaszczytu znalezienia się w poczcie sztandarowym Politechniki Warszawskiej.

Nasza studentka pod choinką znajdzie stypendium

Magdalena Mazan, studentka Inżynierii Zarządzania na naszym Wydziale, otrzymała "Stypendium pod choinkę" - specjalną nagrodę ufundowaną przez naszą społeczność akademicką.

VI Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych

Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej został gospodarzem VI edycji prestiżowego spotkania Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych (WEZUT).

Certyfikacja IPMA Student dla kierunku Inżynieria Zarządzania Wydziału Zarządzania PW

W dniu 7 listopada 2018 roku podczas seminarium PM Edukacja nastąpił uroczysty odbiór świadectwa certyfikacji kierunku studiów Inżynieria Zarządzania na II stopniu studiów (studia magisterskie stacjonarne). Oznacza to, że realizując przedmioty z tego kierunku studiów student Wydziału Zarządzania PW jest przygotowany do podejścia do egzaminu IPMA Student, który jest często pierwszym krokiem rozwoju kariery w kierunku zarządzania projektami.

Nasi pracownicy odznaczeni Medalem KEN

Nasi wykładowcy, uwielbiani przez studentów dr inż. Katarzyna Skroban, mgr inż. Iwona Głażewska i mgr inż. Marcin Ścibisz zostali odznaczeni Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy!

Rozprawa dra inż. B. Bujaka z wyróżnieniem NBP

Rozprawa dra inż. Bogusława Bujaka promowana przez Naszego Dziekana otrzymała wyróżnienie Narodowego Banku Polskiego.

Gala Złotej Kredy 2018

17 listopada 2018 roku, poznaliśmy nauczycieli wyróżnionych przez studentów. Nazwiska ogłoszono na uroczystej Gali Złotej Kredy, która odbyła się w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Miss i Mister PW 2018

17 listopada odbyła się finałowa Gala Finałowa Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2018. W tym roku motywem przewodnim gali były musicale.

Wystąpienie dr. hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego na święcie AGH

Każdego roku 16 listopada Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie obchodzi swoje święto - Dni prof. Antoniego Hoborskiego. Obchody składają się z całego cyklu imprez - wykładów, seminariów, konkursów - związanych tematycznie z matematyką, fizyką i chemią.

Nasza reprezentacja na inauguracji FINSIM

26 listopada ruszył 7 sezon Finsim – Liga Akademicka. Tegoroczna edycja zgromadziła 19 zespołów studenckich z uczelni całej Polski - w tym także z Wydziału Zarządzania PW.

Dr Seretny na konferencji w Dubaju

Dr Marek Seretny wygłosił referat podczas 2nd American University in the Emirates International Research Conference (AUEIRC’18).

Dzień IOD-y 2019 za nami

Doroczna konferencja organizowana wspólnie przez Wydział Zarządzania PW i Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych była wyjątkowa. 24 stycznia w Małej Auli Gmachu Głównego poruszono wiele ważnych tematów, które przyniosło nam RODO.

Nie ma polskich startupów bez Agnieszki Skali

Nasza dr Agnieszka Skala znalazła się na liście "50 najważniejszych osób, bez których świat polskich start-upów nie byłby taki sam" przygotowanej przez portal NaTemat.pl.

Dr Maciej Kawecki na liście „50 najbardziej wpływowych prawników”

Dr Maciej Kawecki, dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji oraz adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej, znalazł się na liście „50 najbardziej wpływowych prawników” opracowanej przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej”.

Model dra Seretnego wdrażany podczas rajdu

Czy są wśród nas fani sportów motorowych? Jasna sprawa, że są! Tym milej nam słyszeć, że Model Sustainable Marketing stworzony przez naszego dra Marka Seretnego (aktualnie wykładowcę wizytującego w Dubaju) będzie wykorzystany podczas Dubai International Baja 2019.

Panele pracodawców w Politechnice Warszawskiej

W ostatnich trzech tygodniach Politechnika Warszawska gościła ponad 100 przedstawicieli Pracodawców, którzy podczas paneli dyskusyjnych podzielili się swoimi potrzebami i oczekiwaniami w zakresie jakości kształcenia w Politechnice Warszawskiej. Wyniki badań będą punktem wyjścia do doskonalenia procesów kształcenia naszej Uczelni

Sustainable Marketing Management i rajdy - galeria

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że model zrównoważonego zarządzania marketingowego dra Marka Seretnego jest wdrażany podczas Dubai International Baja 2019. Zapraszamy do obejrzenia galerii z wyścigu!

Dr Przemysław Szufel laureatem nagrody "Wykład im. M. Siudaka"

Serdecznie gratulujemy Panu dr. Przemysławowi Szuflowi - to właśnie on w tym roku został uhonorowany zaszczytem wygłoszenia Wykładu im. Marka Siudaka