Archiwum

Profesor WZ PW dr hab. inż. Mieczysław Prystupa został powołany w skład Rady Standardów Wyceny Nieruchomości

Minister Infrastruktury i Budownictwa w dniu 19 grudnia 2017 r. powołał  profesora Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Mieczysława Prystupę prof. PW w skład Rady Standardów Wyceny Nieruchomości.

Goście z Hongkongu na warsztatach z naszymi studentami

fot. Ewelina Korzeniowska

Pierwszymi gośćmi, którzy odwiedzili nasz Wydział w 2018 r., byli studenci z The Chinese University of Hong Kong Business School.

Mamy nowy skład WRS

11 stycznia 2018 roku odbyło się I Wyborcze Posiedzenie Parlamentu Studentów Politechniki Warszawskiej, a wraz z nim rozpoczęła się kadencja Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Zarządzania w nowym składzie.

Rozmowa z George Stuart Nezlek profesorem wizytującym PW

Zachęcać do przekraczania własnych granic

"Jeśli ludzie nie próbują przekraczać granic własnych możliwości, nie dowiedzą się, jakie te możliwości są" - mówi George Stuart Nezlek, profesor wizytujący w Politechnice Warszawskiej.

Pożegnanie Prof. Wiesława Grudzewskiego

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Naszego Kolegę, Prof. Wiesława Grudzewskiego, nauczyciela akademickiego licznych roczników studentów, mentora wielu pracowników naukowych.

Ponowne powołanie dr hab. inż. Tadeusza Waścińskiego prof. PW na Przewodniczącego Rady Naukowej ITS

Dr hab. inż. Tadeusz Waściński prof. PW, z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania, został na posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Transportu Samochodowego w dniu 31.01.2018 ponownie wybrany na jej Przewodniczącego w kadencji 2016-2019. 

Pobyt studentów WZ PW w Porto w ramach projektu SQUAD

W dniach 29.01-2.02.2018 studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD, uczestniczyli w tygodniowych warsztatach, które odbyły się w Porto Design Factory Politechniki w Porto. 

Wydział Zarządzania PW i Polfa S.A. podpisały list intencyjny o współpracy

7 lutego 2018 roku w Warszawie, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S. A.  podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w obszarach naukowym i badawczo – rozwojowym. 

Nasze inżynierki Inżynierkami 4.0

Źródło: https://www.siemens.com/pl/pl/home/o-firmie/targi-imprezy/inzynierki-40.html

Weronika Nurzyńska z Wydziału Zarządzania finalistką konkursu Inżynierki 4.0. Organizator, firma Siemens, kieruje do studentek uczelni technicznych program mający na celu zwiększenie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0.

Dr inż. Marcin Kotarba z nagrodą im. prof. Kaszubskiego

Dr inż. Marcin Kotarba z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania otrzymał wyróżnienie w ramach nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego za działania na rzecz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii za rok 2017.

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM sukcesem studentów PW

Z sukcesem zakończył się międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny oparty o koncepcję równoległego projektowania BIM.

Zarządzanie "Studiami z przyszłością"

Już nie tylko Zarządzanie i inżynieria produkcji są "Studiami z przyszłością". W tym roku wyróżnienie przypadło także I st. Zarządzania.

Wysoki poziom finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości

Innowacyjna metoda handlu dziełami sztuki, rozwiązanie problemu parkowania na warszawskim "Mordorze" czy platforma fitnessu dla wstydliwych - między innymi takie projekty trafiły do finału I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości.

Relacja z gali wręczenia akredytacji "Studia z przyszłością"

Nowatorskie programy studiów Wydziału Zarządzania nieustannie zdobywają uznanie naukowców i dydaktyków. 2018 jest kolejnym rokiem, w którym crème de la crème polskiej nauki nadał nam prestiżowy tytuł "Studiów z przyszłością".

Wygaszanie przekierowań emaili politechnicznych

Uwaga Pracownicy WZ! Z dniem 1 czerwca 2018 r. przestają działać przekierowania emaili z adresów "i.nazwisko@wz.pw.edu.pl" na "imie.nazwisko@pw.edu.pl".

Wystawa prac finałowych mpiBIM

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM to przedsięwzięcie, którego na PW jeszcze nie było, a które zakończyło się pełnym sukcesem. Dzięki mecenatowi firmy Europtima sp. z o.o. odwiedzający nasz Gmach mogą obejrzeć wystawę podsumowującą projekt.

X-lecie WZ pod opieką muz

Kaliope i Talia patronowały obchodom X-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, gdyż to w Teatrze Syrena Pracownicy, Doktoranci i Przyjaciele jednostki świętowali jej okrągłą rocznicę.

Finał SQUAD w Nowym Jorku

Studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD pracowicie spędzili tegoroczną majówkę. Ich prace zostały zaprezentowane w Pace University.

Dr Dariusz Siudak pierwszym laureatem nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”

17 maja br. w Sali Senatu PW odbyła się pierwsza w historii uroczystość wręczenia nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”. Wyróżnienie to, uhonorowujące wkład dra Siudaka w naukę i społeczność Politechniki, przypadło dr. Dariuszowi Siudakowi - adiunktowi na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej, a prywatnie synowi patrona.

Nasz Dziekan na Liście 100

Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce uhonorowało dr hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, umieszczeniem na "Liście 100" - wykazie osób które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych.

Głos WZ podczas Polskiego Forum Akademicko-Gospodarczego

W dniach 15-16 czerwca br. w Politechnice Warszawskiej odbyło się Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze, w trakcie którego swoje wystąpienia miały dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW i dr Agnieszka Skala.

Umowa pomiędzy PW a ITMAGINATION

Współpraca z firmą ITMAGINATION zainicjowana przez WZ została przypieczętowana w formie umowy między instytucjami.

Pożegnanie Prof. Stanisława Lisa

Odszedł od nas prof. Stanisław Lis - wybitny naukowiec, żołnierz AK, dyrektor Instytutu Organizacji i Zarządzania, którego tradycje kontynuuje WZ.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jego pamięci.

Nowy członek Scientific & Editorial Advisory Board FoM

Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW dołączył do Scientific & Editorial Advisory Board czasopisma Foundations of Management wydawanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Pożegnanie Prof. Ireny Hejduk

Żegnamy Prof. Irenę Hejduk, która przez wiele lat pracowała na Wydziale Inżynierii Produkcji a następnie Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jej pamięci.