Franczyza 2.0 Workshop – Strategia, Edukacja, Technologia.

W sobotę 5 marca odbyło się kolejne z cyklu Wydarzenie konferencyjne Franczyza 2.0 Workshop na stadionie PGE Narodowym, transmitowane na żywo w serwisach Wirtualna Polska oraz Money.pl.

Podczas Wydarzenia Wydział Zarządzania reprezentowali:

  • Dr hab. Agnieszka Skala-Gosk, która wystąpiła nie tylko w roli prelegentki przedstawiającej programy edukacyjno-rozwojowe dla franczyzy w Politechnice Warszawskiej, ale moderowała również Panel dyskusyjny na temat edukacji we franczyzie;
  • Dr hab. inż. Eryk Głodziński, Prof. PW, który podczas Panelu Strategia & Przedsiębiorczość przedstawiał jak budować przedsiębiorcze sieci Liderów Transformacji.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem w szczególności dzięki poruszanym tematom. Prelegenci największy nacisk kładli na podkreśleniu znaczenia i rozumienia przedsiębiorczości jako kluczowego czynnika powodzenia biznesu franczyzowego. Pełną agendę można znaleźć na stronie https://franczyza-2-0-workshop.gr8.com/.

Patronem wydarzenia byli m.in. Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=i6hzFbiQZtk