Konferencja Develop Great People and Organizations for Future.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu naukowym Develop Great People and Organizations for Future (DGPOF) 2022, który odbędzie się w języku angielskim formie spotkań on-line w dniach 27-28.05.2020.

DGPOF 2022 to międzynarodowy projekt, realizowany przez West University of Timisoara (Rumunia) w partnerstwie z Wydziałem Zarządzania PW oraz Istanbul Sabahattin Zaim University, Faculty of Business and Management Sciences (Turcja). Celem projektu jest stworzenie przestrzeni, w której uczeni, badacze, eksperci, studenci, młodsi i ci bardziej doświadczeni naukowcy mogą się spotykać, dzielić się doświadczeniami i budować międzynarodową współpracę.

W praktyce zapraszamy na wykłady i sesje, w których swoje badania będą prezentować studenci z różnych krajów (Rumunia, Turcja, Serbia, Albania, Mołdawia i Polska) a międzynarodowa kadra profesorka podpowie jak prowadzone prace badawcze można wzbogacić, uatrakcyjnić i upowszechnić.

Rozpoczynamy 27.05.2022 o godz. 16:00 czasu polskiego powitaniem a o 16:30 zapraszamy na wykład pt. ’’The existential problems of the mushrooms in the room: Why this is not a research question (yet)?’’, który wygłosi  gość specjalny,  Assoc. Prof. Dr. Luisa Pinto, Portugal.

Link do spotkania znajduje się TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z AGENDĄ.