Spotkanie IPMA 16.01.2020

Stylizowane logo WZ

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej nawiązał współpracę z Mazowiecką Grupą Regionalną International Project Management Association Polska w ramach wspólnej organizacji seminariów z zakresu zarządzania projektami. Koordynatorem porozumienia z IPMA Polska jest dr Małgorzata Waszkiewicz, natomiast za koordynację seminariów odpowiedzialny jest mgr Marek Zawada.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku seminarium, które odbędzie się 16 stycznia 2020 r. o godz. 17.45 w s. 242 na Wydziale Zarządzania PW. Gościem seminarium będzie zespół z firmy Europejski Fundusz Leasingowy S.A., który w 2019 roku zdobył I miejsce w IPMA PMO Award za „Zbudowanie profesjonalnego PMO zdolnego do samodzielnego zarządzania Transformacją Grupy EFL”:

- dr Robert Kański - Head of Project Management Office, IPMA A;

- Adam Rogaczewski - Kierownik Portfela Projektów;

- Joanna Gulbierz - Head of Project & Change Management Unit.

Tematem przewodnim seminarium będą zagadnienia związane z budowaniem struktury PMO i procesami zarządzania projektami w organizacji w kontekście projektu wdrożenia Change Management.

 

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.meetup.com/pl-PL/IPMA-PL-Warsaw-Meetup/events/267315181/