Szkolenia dla pracowników PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych, realizowanych w ramach zadania 48 projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

W obecnym semestrze oferujemy Państwu szkolenia: 1.       Zarządzanie Ryzykiem M_o_R Foundation z egzaminem·         18-20 listopada 2019 2.       Zarządzanie Projektami AgilePM Foundation z egzaminem (2 szkolenia)·         9-10 grudnia 2019·         3-4 lutego 2019 3.       Zarządzanie Projektami Prince2 Foundation z egzaminem·         13-15 stycznia 2020  4.       Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych zadań MA TRIZ z egzaminem na I stopień certyfikacji ·         5-7 lutego 2019 Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń znajdą Państwo na stronie internetowe.
 Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod wskazanym linkiem.  Termin zgłoszeń: 05.11.2019 r. do godz. 15:00. Regulamin rekrutacji na szkolenia
 Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej, na której na bieżąco umieszczane są wszelkie informacje dotyczące działań podejmowanych w ramach projektu: www.nerw.pw.edu.pl. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Aleksandra Wróblewska (tel. 14 23)