VII edycja konkursu wiedzy - szansa na indeks!

Weź udział w siódmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości, organizowanego w roku obchodów 100-lecia nauk o zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej.

W 2023 roku odbywa się siódma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości, organizowanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Celem konkursu jest zainteresowanie uczestników szkół średnich poszerzaniem wiedzy ekonomicznej, rozwijaniem przedsiębiorczości i podjęciem studiów menedżerskich na uczelni technicznej.

• Sprawdzimy Twoją wiedzę oraz kreatywność.
  • Zyskasz umiejętności poszukiwania wiedzy i odpowiedzi na praktyczne pytania, nawiążesz cenne kontakty.
  • Najlepsi otrzymają wstęp na studia.

HARMONOGRAM KONKURSU 2023

• zapisy trwają do 5 maja 2023
  • termin nadsyłania prac 25 maja 2023

Temat prac konkursowych

Opracowanie plakatu naukowego (postera) na temat:
Karol Adamiecki – prekursor nauk o zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej

Plakat naukowy (poster) jest prezentacją graficzną, która jest szczególnie popularną formą prezentowania wyników w trakcie konferencji naukowych.

Zadanie postera nie jest szczegółowa prezentacja wyników badań, a ich przybliżenie szerszej publiczności w prosty i ciekawy sposób.

Wymagania

• Poster przygotowany w formie elektronicznej, ma mieć format A1 (59,4 cm x 84,1 cm)

Link do zapisów.