Komunikat Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej oraz wyniki I tury rekrutacji

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna informuje:

Do 10 lutego 2021 r. został przedłużony termin zapisów na następujące kierunki studiów:

Studia stacjonarne II stopnia

Inżynieria Zarządzania

Studia niestacjonarne II stopnia

Inżynieria Zarządzania,

Z uwagi na zbyt małą liczbą kandydatów nie zostaną uruchomione studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na kierunku:

Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej

Wszystkich kandydatów którzy aplikowali na kierunek Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej zapraszamy na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na kierunku Inżynieria Zarządzania.

Wyniki I tury

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna informuje że zostały zatwierdzone wyniki I tury kwalifikacji na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia.

Kandydaci, którzy nie przesłali wszystkich wymaganych dokumentów (informacja z prośbą o uzupełnienie dokumentów przesłana będzie mailowo) będą kwalifikowani w II turze (11 lutego).

Termin okazywania dokumentów będzie podany w następnym komunikacie.