Jak stworzyć konsorcjum? Dowiedz się na szkoleniu

fot. PW

Centrum Obsługi Projektów PW zaprasza na szkolenie pt. "Realizacja projektów finansowanych z funduszy strukturalnych w partnerstwie (m.in. zasady zawierania umów partnerstwa/konsorcjum)".

19 marca 2019 r., godz. 11:00–16:30 (sala 4.05, budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4) Centrum Obsługi Projektów organizuje szkolenie pt.: „Realizacja projektów finansowanych z funduszy strukturalnych w partnerstwie (m.in. zasady zawierania umów partnerstwa/konsorcjum)”.

Pierwszą część spotkania dotyczącą aspektów formalno-prawnych konstruowania umów konsorcjów poprowadzi doświadczony ekspert zewnętrzny Pan Witold Chmarzyński (radca prawny) z kancelarii Cieślikowski, Chmarzyński, Dąbek Kancelaria adwokacko-radcowska Sp. J.

W dalszej części, prowadzonej przez pracowników COP, będzie możliwość przetestowania poszczególnych rozwiązań w zakresie programów operacyjnych współfinansowanych z funduszy strukturalnych UE. Prowadzący szkolenie będą udzielać również konsultacji indywidualnych. Biorąc pod uwagę fakt, iż w obecnej perspektywie finansowej UE strumień środków kierowany jest głównie do konsorcjów naukowo-gospodarczych koniecznym jest posiadanie wiedzy i kompetencji w zakresie budowania partnerstw, ich aspektów formalnych i prawnych oraz dbania o dobro uczelni.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu młodych naukowców, którzy poza aspektami teoretycznymi będą mieli okazję przećwiczyć poszczególne praktyczne rozwiązania do zastosowania w ramach ich działalności naukowej we współpracy ze środowiskiem biznesowym.

Program oraz rejestracja: https://www.cop.pw.edu.pl/Projekt-NERW-PW/Rekrutacja-na-szkolenia/COP-PW-zaprasza-na-szkolenie-Realizacja-projektow-finansowanych-z-funduszy-strukturalnych-w-partnerstwie-m.in.-zasady-zawierania-umow-partnerstwa-konsorcjum