Latający Stolik Biura Karier PW na Wydziale Zarządzania.

Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna wirtualną podróż po Wydziałach by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy i rozwoju zawodowego.

W ramach „Latającego stolika” pojawią się we wtorek (23.02.2021) w godzinach 14.15-16.00 na Platformie MS Teams i będą dostępni dla studentów Wydziału Zarządzania.

Podczas wydarzenia, będziesz mogła/mógł poznać:

- 10 rzeczy, które warto wiedzieć planując swoją karierę (30 minutowy webinar)

- Zaraz po nim skonsultujesz swoje CV, dowiesz się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak efektywnie szukać pracy.

Jeśli zaś mierzysz się z jakimś wyzwaniem, zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą. A może brakuje Ci motywacji, wytrwałości? O tym też możesz porozmawiać w trakcie speed coachingu – krótkiego, spontanicznego coachingu z inspirującymi kartami coachingowymi.

Co zrobić, żeby wziąć udział w „Latającym stoliku”?

Zapisz się na webinar – startują o 14:15, dzień przed wydarzeniem otrzymasz link.

Na konsultację możesz zapisać się po zakończeniu webinaru.

Jak i gdzie się zapisać? Te i więcej informacji pod TYM linkiem.