Zarządzanie i Inżynieria Produkcji wśród najlepszych kierunków inżynierskich w Polsce

Politechnika Warszawska zdominowała pierwszą edycję Rankingu Studiów Inżynierskich "Perspektyw". Swój udział miał też nasz Wydział, z czego jesteśmy bardzo dumni! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali wręczenia nagród.

17 maja odbyła się Gala Forum Liderów Kształcenia Inżynierskiego na której uhonorowano Zwycięzców Pierwszego Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017. Wśród zwycięzców znalazł się nasz Wydział.

Celem Forum i Rankingu Studiów Inżynierskich jest promowanie najlepszych wzorców w kształceniu kadr dla przemysłu wysokich technologii, pomoc młodym ludziom w wyborze ścieżki edukacyjnej oraz budowanie więzi pomiędzy światem akademickim a przemysłem i biznesem.

fot. Perspektywy

fot. Perspektywy

Prowadzony na Wydziale Zarządzania kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, który daje tytuł inżyniera na pierwszym stopniu i magistra inżyniera na drugim, znalazł się na trzecim miejscu w Polsce. W ocenie kierunków brano pod uwagę prestiż,  pozycja absolwentów na rynku pracy, efektywność naukową, potencjał dydaktyczny oraz innowacyjność.

Dyplom odebrały dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof PW - Prodziekan ds Nauki i Rozwoju oraz prof. dr hab. inż. Katarzyna Rostek, prof PW - Prodziekan ds. Studiów.