Praktycy Biznesu dla studentów - spotkanie 18.01.2022

W ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów we wtorek 18.01.2022 w godzinach 14.00 - 16.00 w sali 324 oraz przez platformę MS Teams odbędzie się spotkanie z p. Jolantą Dybek. Tematem spotkania będzie: „Pozyskiwanie środków na projekty B+R na przykładzie przedsiębiorstw przemysłu zbrojeniowego”.

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Wydziałowa Rada Samorządu Studentów serdecznie zapraszają na najbliższe spotkanie w ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów, które odbędzie się

dnia 18 stycznia 2022 roku (wtorek) o godz. 14:00.

Swoje wystąpienie:

zaprezentuje Jolanta Dybek, Kierownik Biura Innowacji

Spotkanie odbędzie się w sali 324 w budynku Wydziału Zarządzania - ul. Narbutta 85, 02-524 Warszawa (Gmach Nowy Technologiczny) oraz równocześnie w wersji zdalnej w programie MS Teams.

Spotkanie ma charakter otwarty, w związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby.

Link do spotkania