Studentka Wydziału Zarzadzania zwyciężczynią Konkursu Project Master

Stylizowane logo WZ

Miło nam jest poinformować, że:

• studentka Wydziału Zarzadzania kierunku Inżynieria Zarządzania Pani inż. Martyna Kaczmarek za pracę nt.Integracja systemów zarządzania programami – przykład usprawnienia w przedsiębiorstwie w branży lotniczej została zwyciężczynią Konkursu Project Master w kategorii najlepsza prac licencjacka/inżynierska. Promotorem pracy dyplomowej był dr hab. inż. Eryk Głodziński, prof. PW.
  • pracownik Wydziału Zarządzania Pan dr inż.  Marek Zawada otrzymał wyróżnienie za pracę doktorską nt.Metoda planowania projektów niekomercyjnych badań klinicznych. Promotorem pracy był dr hab. inż Tadeusz Grzeszczyk, prof. PW, a promotorem pomocniczym dr inż. Paweł Pietras,

Wynikiw pozostałych kategoriach są dostępne na stronie internetowej: Wyniki Konkursu Project Master 2023 - IPMA Polska

Przypominamy, że od 2021 roku Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej jest akredytowaną uczelnią wyższą w programie IPMA-Student i uzyskał akredytacje dla prowadzonych kierunków kształcenia (szczegóły: IPMA certyfikat / Student / Strona główna - Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl). Chętni studenci są przygotowywani na Wydziale Zarządzania do egzaminów IMPA Student - organizowanych przez międzynarodową organizację fachową z zakresu zarządzania projektami. Certyfikaty IPMA Student są cenionymi przez pracodawców świadectwami posiadanych kompetencji w zakresie zarządzania projektami.