Postępowania o nadanie stopnia doktora habilitowanego

Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów podjęła w dniu 25 kwietnia 2016 r. decyzję o przyznaniu Wydziałowi Zarządzania Politechniki Warszawskiej uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu (decyzja nr BCK-II-U/dr hab.-334/15 z 25 kwietnia 2016 r.)
W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 20 września 2018 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz artystycznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1818) od 1 maja 2019 r. Wydział Zarządzania nadaje stopień naukowy doktora habilitowanego nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości (nowe dziedziny i dyscypliny naukowe)

Od 1 października 2019 r. stopnie naukowe doktora habilitowanego w dziedzinie nauki społeczne w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości nadawane są przez Radę Naukową Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości PW

Postępowania o nadanie stopnia doktora habilitowanego przeprowadzone na Wydziale Zarządzania                   (do 30.09.2019 r.) oraz przed Radą Naukową Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości PW (od 1.10.2019 r.)

Dr Ewa Gołębiowska

Dr Beata Poteralska