Zarządzanie i badania jądrowe? Jak najbardziej

Dostaliśmy informacje z Wydziału Fizyki PW o bardzo ciekawym programie praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej - także dla studentów Wydziału Zardządzania!

W nadchodzące wakacje odbędzie się 5 edycja praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej, w Rosji. W celu przybliżenia wam tematyki praktyk odbędą się dwa spotkania informacyjne:

• 05.03 (wtorek) o godzinie 18:00 w sali nr 11 na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej
  • 14.03 (czwartek) o godzinie 18:00 w sali nr 113 na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej

Podczas spotkań dowiecie się:

• Czym się zajmuje ZIBJ
  • Czego dotyczy projekt NICA
  • W jakich programach praktyk możecie wziąć udział
  • Jak wygląda typowy dzień pracy
  • Jakie są wstępne tematy projektów
  • Czy w ramach praktyk można napisać pracę inżynierską/magisterską
  • O zakwaterowaniu i dietach

Spotkanie będzie prowadzić dwóch studentów, którzy parokrotnie brali udział w praktykach w ZIBJ oraz z chęcią odpowiedzą na wszystkie, nawet te najbardziej szczegółowe pytania.
Podstawowe informacje oraz rejestrację można znaleźć na poniższej stronie: