Dziękujemy za udział w Drzwiach Otwartych!

Zachęcamy do dalszych kontaktów, z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące studiów na naszym Wydziale.

Przydatne informacje o studiach na Wydziale Zarządzania:

♥ Kierunki studiów prowadzonych na Wydziale Zarządzania widnieją w zakładce Charakterystyka studiów,

♥ Wydziałowa Rada Samorządu nie będzie miała przed Wami tajemnic, gdy odwiedzicie ich Stronę

♥ Zapraszamy do kontaktu z wydziałowym Biurem Obsługi Kandydatów na Studia

♥ Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z naszym Informatorem

Przydatne informacje dotyczące studiów na Politechnice Warszawskiej:

➯ Jak wygląda rekrutacja na studia na PW? Zapraszamy na stronę pw.edu.pl/Rekrutacja. Znajdują się tam informacje o zasadach, terminach i oczywiście o kierunkach, które oferujemy.

☞ Jeśli macie pytania o rekrutację na studia I i II stopnia, kierujcie je do Biura ds. Przyjęć na Studia.

✉ O rekrutację do Szkół Doktorskich pytajcie Dział Obsługi Doktorantów.

☑ Chcecie lepiej poznać nasze Wydziały? Odwiedźcie ich strony internetowe.

☺ Informacji o działalności studenckiej i doktoranckiej szukajcie na stronach Samorządu StudentówRady Kół Naukowych i Rady Doktorantów.

♡ Zapraszamy do grupy na Facebooku dla studentów i kandydatów.

✒ Wszystkie najważniejsze informacje o rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia zebraliśmy w ulotce.

❀ Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Oto poradnik z radami naszych absolwentów

Jeśli nie obejrzeliście Drzwi Otwartych w całości albo chcecie obejrzeć je jeszcze raz, zapraszamy na Facebooka i YouTube’a