Tryb zajęć - semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021

Uprzejmie informujemy, że większość zajęć odbywać się będzie w trybie zdalnym. Prosimy o zapoznanie się z listą wyjątków.

Wyjątki:

* Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej – I stopień, 3 semestr:

zajęcia z przedmiotu Mechanika płynów odbywać będą się w trybie hybrydowym: wykłady będą zdalne, natomiast zajęcia laboratoryjne realizowane będą stacjonarnie - termin zajęć: czwartek, 11-13 tydzień, godz. 13.15-18.00, s. 150 (Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej).

* Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej – I stopień, 1 semestr:

zajęcia z przedmiotu Chemia nieorganiczna odbywać się będą w trybie hybrydowym - wykłady będą zdalne, zajęcia laboratoryjne natomiast będą realizowane w układzie:

studia stacjonarne:

* tydzień 10 i 12 - zajęcia stacjonarne (Wydział Inżynierii Lądowej, numer sali zostanie podany w późniejszym terminie) - grupa 15 osobowa - pozostałe zajęcia w trybie zdalnym (zgodnie z planem zajęć)

* tydzień 11 i 13 - zajęcia stacjonarne (Wydział Inżynierii Lądowej, numer sali zostanie podany w późniejszym terminie) - grupa 15 osobowa - pozostałe zajęcia w trybie zdalnym (zgodnie z planem zajęć)