VI edycja Programu stażowego "Energia dla Przyszłości"

Program stażowym „Energia dla Przyszłości”

Interesujesz się sektorem energetycznym? Chcesz zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie, dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz dużych firmach energetycznych, a także zyskać perspektywę interesującej pracy w tym sektorze?

Weź udział w programie stażowym „Energia dla Przyszłości” organizowanym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspólnie z Polską Grupa Energetyczną S.A., Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A., Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. oraz Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A.

Kto może wziąć udział w Programie ?

W VI edycji Programu Stażowego mogą wziąć udział studenci lub absolwenci wybranych wydziałów najlepszych 15-stu uczelni technicznych w Polsce według rankingu Perspektywy – szczegóły w ogłoszeniu o naborze (do pobrania na dole strony).

Jakie wynagrodzenie otrzyma Stażysta?

Każdy Stażysta otrzyma wynagrodzenie w wysokości 3 800 zł brutto miesięcznie.

W jakim terminie będzie realizowany staż?

Program stażowy trwa 12 miesięcy i będzie realizowany od października 2021 r. do września 2022 r.