Duże zainteresowanie ofertą WZ na targach w Charkowie

fot. Z. Shits

fot. Z. Shits

Przestronna hala charkowskiego Pałacu Sportu w dniach 9-11 listopada 2017 r. tętniła zapałem młodych ludzi, którzy przyszli sprawdzić oferty edukacyjne uczelni regionu - w tym Politechniki Warszawskiej. Deszcz i chłód nie odstraszył maturzystów, studentów i nauczycieli, którzy chętnie dowiadywali się o nowych programach Wydziału Zarządzania PW.

Łukasz Pojezierski z WZ wraz z reprezentantką Centrum Współpracy Międzynarodowej, p. Zenoviyą Shits, odpowiadali na pytania osób zainteresowanych zdobyciem kompletnego wykształcenia wyższego w Polsce, jak i tych, którzy zastanawiają się jaki kierunek obrać po uzyskaniu dyplomu pierwszego stopnia. Na stanowisku Fundacji Edukacyjnej Perspektywy swoje oferty przedstawiały także takie uczelnia jak SGGW, PJATK czy Wyższa Szkoła Bankowa z Gdańska. Nasz nowy program studiów zorientowany na funkcjonowanie w gospodarce cyfrowej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Rozmówcy chwalili innowacyjność podejścia, wskazując jednocześnie rentowność zdobywania unikalnego wykształcenia, gdyż na Ukrainie powstaje coraz więcej przedsięwzięć hi-tech.

Ponadto, p. Shits spotkała się z przedstawicielami Narodowego Uniwersytetu Lotnictwa i Kosmonautyki w Charkowie, by omówić dotychczasową współpracę, zaś Łukasz Pojezierski zaproponował wymianę studencką abiturientów Wydziałów Zarządzania obydwu uczelni, co spotkało się z entuzjazmem "Lotników".

Naszych ukraińskich studentów zachęcamy do przekazywania informacji o targach swoim znajomym na Ukrainie - Politechnika Warszawska w dniach 16-18 listopada br. gościć będzie w Kijowie.