Studenci SKN Manager na Ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej „Nowy świat – Nowe zarządzanie?”

Przedstawiciele Koła Studenckiego SKN Manager uzyskali wyróżnienie referatu pt. „Zastosowanie wybranych technologii informatycznych do wspomagania zarządzania produkcją”.

Miło nam poinformować, że dnia 19 maja 2023 roku (piątek) przedstawiciele Koła Studenckiego SKN Manager prezentowali wyniki realizowanego grantu pt. „Modelowanie cyfrowe procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komputerowych” na Ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej „Nowy świat – Nowe zarządzanie?”.

Referat pt. „Zastosowanie wybranych technologii informatycznych do wspomagania zarządzania produkcją” został zaprezentowany przez Panie Joannę Kawalec oraz inż. Gabrielę Pytlakowską – studentki Wydziału Zarządzana na kierunku Inżynieria Zarządzania - i uzyskał wyróżnienie.

Współautorami artykułu są również dr inż. Justyna Smagowicz i dr inż. Cezary Szwed, jednakże referat nie powstałby bez zaangażowania całego zespołu grantowego – Pani Katarzyny Pszczółkowskiej oraz Panów Aleksandra Konikowskiego, Macieja Makulca oraz Antoniego Mordki.

Serdecznie gratulujemy sukcesu na Konferencji i życzymy powodzenia w dalszych pracach badawczych oraz sukcesów w przyszłości!!