Konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić XIV edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

Urlop w Kijowie czy nad Morzem Czarnym?

A może jedno i drugie? Dział Socjalny PW zaprasza Pracowników naszej uczelni do skorzystania z oferty wypoczynku u naszych wschodnich sąsiadów.

Boże Ciało w Grybowie

Dział Socjalny PW zachęca do spędzenia Bożego Ciała i długiego weekendu w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Grybowie.

O mowie nienawiści jak najspokojniej

Oddział Mazowiecki PTI i przyjaciele (w tym nasz Wydział) zapraszają na kwietniową edycję Klubu informatyka, która odbędzie się 17 kwietnia 2019 (wyjątkowo we środę!), w godzinach 18-21 na terenie wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (sala 107, 1 piętro).

Od Mikro do Makro na Syrence

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników wraz z pociechami na piknik edukacyjny Politechniki Warszawskiej.

Warszawskie Dni Informatyki tuż, tuż!

Warszawskie Dni Informatyki już na stałe wpisały się w kalendarz wartościowych imprez organizowanych na Politechnice Warszawskiej. Studenci Wydziału Zarządzania PW mogą przywieźć stamtąd sporo ważnych informacji!

Zarządzanie i badania jądrowe? Jak najbardziej

Dostaliśmy informacje z Wydziału Fizyki PW o bardzo ciekawym programie praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej - także dla studentów Wydziału Zardządzania!

Warsztaty zarządzania sobą

Kim najtrudniej zarządzać? Każdy, kto nadmiernie używa przycisku drzemki w budziku lub zjada "to już na pewno ostatni" kawałek czekolady - ten wie!

Hackathon Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje Hackathon+ czyli dwudniowy maraton programowania. Jego celem jest stworzenie dostępnych prototypów aplikacji i serwisów internetowych ułatwiających życie osób, które maja trudności w poruszaniu sie i percepcji.

Trening kreatywności

Biuro Karier PW oraz PARP / Grupa PFR zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).

Szkolenia specjalistyczne dla pracowników PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych, realizowanych w ramach projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

I edycja Programu Mentoringowego na Politechnice Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w I edycji Programu Mentoringowego.

Od pomysłu do projektu biznesowego – jesienna edycja

Do programu szukamy osób i zespołów studentów Politechniki Warszawskiej, którzy chcą popracować nad pomysłem na usługę lub produkt. Oferujemy warsztaty, wsparcie ekspertów oraz networking.

100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego

Fundacja LOTTO i Totalizator Sportowy, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ogłaszają nabór wniosków do Programu Stypendialnego.

Konkurs Młodzi Innowacyjni PGNiG

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo organizuje IV edycję konkursu "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG - MIP 2018".

[Aktualizacja] Program UniStartApp

Dr hab. inż. Jarosław Domański, prof. PW, zaprasza do wyjątkowego programu! [Aktualizacja] Rekrutacja przedłużona do 6 października.

Prestiżowy program LEAD in IT na Politechnice

Wkrótce rusza druga edycja programu Politechniki Warszawskiej współtworzonego z PwC, Microsoft oraz Procter&Gamble.

Swiss Chamber Poland szuka najlepszych prac dyplomowych

Weź udział w konkursie na najlepsze prace dyplomowe organizowanym przez Swiss Chamber Poland.

Kolejna edycja mpiBIM już wkrótce

Udział w świetnym projekcie za 6 ECTS - zaciekawieni? Czytajcie dalej.

Staż w PAIH 11-12 października 2018

W dniach 11-12 października 2018 r. planowany jest staż w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie, do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Darmowe warsztaty z programowania dla dzieci pracowników PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wraz z WOWSchool zaprasza dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej na darmowe zajęcia z programowania.

Konkurs na najlepszy dyplom z PM

Studenci i Doktoranci Wydziału Zarządzania otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie Project Master.

Lato z BK: wyluzuj!

Lato w mieście z Biurem Karier zaprasza na warsztat antystresowy.

Lato w mieście z Biurem Karier

Lato w mieście nie musi być nudne. :) Biuro Karier dla Wszystkich pozostających  w Warszawie ma propozycje sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz osobistemu.