Kiedy będzie można przedłużyć legitymację?

Po hologramy zapraszamy do Dziekanatu po 16 marca br. Przypominamy, że bieżące naklejki walidują legitymację do końca miesiąca.

Utworzenie grup pościgowych

W celu utworzenia grupy pościgowe studenci są proszeni o zebranie informacji i złożenie do dziekanatu podań z prośbą o ich utworzenie (w imieniu grupy). Sprawa jest bardzo pilna.

I rok studiów licencjackich - tylko jedna grupa

Drodzy Studenci I roku dziennych studiów licencjackich - w 2. semestrze utworzona będzie tylko jedna grupa: LSX-2.1.

Testy i kwestionariusze zachowań i komunikacji - warsztaty Biura Karier PW

Biuro Karier PW oraz GiGroup zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 5, Przygotowanie do udziału w rekrutacjach).
Warsztat odbędzie się 28 lutego 2018 r., w godz. 14:15-17:45, w budynku CZIiTT w sali 5.02

How to show your potential on the interview? warsztaty Biura Karier PW

Biuro Karier PW oraz Amazon zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 5, Przygotowanie do udziału w rekrutacjach).
Warsztat odbędzie się 27 lutego 2018 r., w godz. 12.15-14.15, w budynku CZIiTT w sali 5.02

Projektowanie Kariery - budowanie wizerunku na rynku pracy - warsztaty Biura Karier PW

Biuro Karier PW oraz DPD Polska zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 5, Przygotowanie do udziału w rekrutacjach).

Warsztat odbędzie się 20 lutego 2018 r., w godz. 12.15-14.15, w budynku CZIiTT w sali 3.21

[akt.] CWM informuje o wymianie Erasmus

[Aktualizacja 15.02.2018: nowe miejsce spotkania]

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na "globalne" spotkania informacyjne poświęcone wymianie międzynarodowej w ramach programu Erasmus.

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim

Informujemy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim odbędą się drogą elektroniczną. Studenci Wydziału Zarządzania dokonują wyboru zajęć w terminie: środa 14.02.2018 w godz. 9-15

Plany zajęć

Na stronie Wydziału zostały opublikowane plany zajęć dla studiów stacjonarnych (z wyłączeniem semestrów: II i IV kier. ZiIP studiów I stopnia)

Studia niestacjonarne I stopnia. Konieczność wykonania testów z jęz. obcego.

Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej informuje studentów I roku WZ studiów niestacjonarnych I stopnia rozpoczynających pierwszy semestr nauki języka obcego od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 o konieczności wykonania testu diagnostycznego"on line" w dniach 02.02 - 14.02.2018.

Informacja o EGZAMINIE B2 z języka angielskiego

Dla studentów, którzy zakończyli lektoraty na studiach niestacjonarnych.

Harmonogramy sesji zimowej

Harmonogramy sesji zimowej dostępne są na stronie Wydziału w zakładce Studia/Terminarz sesji egzaminacyjnych

Informacja o EGZAMINIE B2 z języka angielskiego

dla studentów, którzy zakończyli lektoraty na studiach niestacjonarnych

Nabór na wiosenną edycję wymiany ATHENS

Kolejne półrocze, kolejna wymiana ATHENS. Zapraszamy do sprawdzenia warunków tej intensywnej, ciekawej wymiany studenckiej.

Egzamin przedmiotu - Nauki o organizacji

W dniu 16.12.2017r. odbędzie się egzamin z przedmiotu "Nauki o organizacji" prowadzonego przez Prof. nzw. dr hab. inż. Ryszarda Żubera.

Spotkanie w sprawie organizacji zajęć z języków obcych (studenci I sem. I st.)

dot. studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Zarządzania (WZI i WZL)

Test diagnostyczny z wybranego języka obcego

STUDENCI     I     SEMESTRU

STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU

ZARZĄDZANIA

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) w dniach

1 - 10grudnia 2017

Ostatni dzwonek na sprawdzenie poprawności ocen

fot. Shutterstock

Studencie! Wejdź na swój profil USOSweb i sprawdź, czy wszystkie oceny zostały poprawnie zarejestrowane. Jeżeli zauważysz jakiś brak, niejasność - zgłoś się do Dziekanatu ds. Studiów do 20 listopada br. Termin jest nieprzekraczalny - po tej dacie nie będzie możliwa korekta.

Jedź na praktyki w jedno z 18 miejsc na świecie

City Internships zaprasza studentów naszego Wydziału do wzięcia udziału w wyjątkowych praktykach, które odbywają się w różnych zakątkach naszego globu. Więcej informacji w rozwinięciu (w j. angielskim).

Poszukiwani studenci do projektu informatycznego

Poszukiwani są studenci zainteresowani programowaniem i pracą na rzecz Wydziału przy ciekawym projekcie narzędzia informatycznego.

Wyniki badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

Ponad połowa absolwentów PW wybrałaby dzisiaj ten sam kierunek, a kolejne 27,7% zdecydowałoby się na inne studia, ale także prowadzone na naszej Uczelni.

Zmiana terminu obowiązkowego szkolenia bibliotecznego

Nowy termin to 27.10.2017-30.10.2017

Naklejki na legitymacje będą dostępne po 20 października

Naklejki przedłużające będą dostępne w Dziekanacie ds. Studiów po 20 października. Przypominamy, że aktualne legitymacje są ważne do 31 października br.

Aktualizacja planów zajęć

Nastąpiła aktualizacja planów zajęć.

Język angielski - informacja o salach i grupach

Zmiana prowadzącego grupę dla semestru 3.